Tekniset tiedot
Korosta: Mildew -anti -autojen nahkakangas, vedenpitävä autojen nahkakangas, vedenpitävä auton sisustusmateriaali
|
Ominaisuudet: |
Vedenpitävä |
Kuljetuspaketti: |
Pp |
|
Pakkauskoko yksikkötuote: |
137,00cm * 25,00cm * 25,00cm |
Bruttopaino yksikkötuotetta kohti: |
40 000 kg |
|
Alkuperäisen paikka: |
Kiina |
Kuvio: |
Litchi, Madas, Pinhole, Napa, Freted jne |
|
Väri: |
OEM |
Tuotantokapasiteetti: |
1000000/M |
Kuvaus
Mildew -anti -autojen nahkakangas Vedenpitävä auto sisustusverhoilumateriaali
Hankautuva faux mokkanahkainen päähine materiaali
WinIW-mikrokuitu nahka keskittyy ensimmäisen luokan PVC-nahka, mikrokuitu nahka, olemme keinotekoisia nahkavalmistajia Kiinassa, jolla on kilpailukykyinen hinta ja laadukas PVC-nahkaa, voidaan käyttää auto- tai huonekalujen verhoiluun, voidaan käyttää myös merijalkaväelle. Joten jos haluat löytää materiaalia aitoon nahkaiseen, se on hyvä crack.
Edut:
1. Yli 1000 mallia, erilaisia värejä ja tyylejä, jotta voit voittaa enemmän.
2. Nahkavalmistusprosessi yli 10 vuoden kokemus.
3. Korkea laatu riippuu hyvästä fyysisestä lujuudesta (kulutusvastus, matala lämpötilan joustavuus, kyynelkestävyys, palonkestävyys ja pitkäikäinen kauppa).
4. Ympäristön nahka uusien eurooppalaisten ympäristöstandardien mukaisesti.
Tuotekuvaus:
| Soveltaminen | Auton istuimen kannet, autojen verhoilu |
| Tuki | Mikrokuitu |
| Materiaali | PU+nylon |
| Paksuusalue | 0,6-2,0 mm |
| Väri | Yli 80 väriä, hyväksy myös räätälöityjä värejä |
| HS -koodi | 000 |
| Leveys | 137cm, 54/55 '' |
| Paketti | 25 m/rulla, kaksinkertainen polypussi tai räätälöity |
| Toimitus | 15-25 päivää |
| Näyte | A4 -kokoinen, ilmainen, rahti kerää |
| Smple aika | 1 päivä värimalloille, 7-15 päivää räätälöityyn näytteeseen |
| Maksuehdot | T/T (30% talletus ennen tuotantoa, 70% saldo ennen lähetystä) |
| Mouk | 300 metriä väriä kohti |
| Alkuperä | Fujian, Kiina |


Faq
K: Kuinka saan näytteitä?
V: Tarjoamme pieniä näytteen pistokkaita ilmaiseksi, kun taas rahti kerää. Ota meihin yhteyttä puhuaksesi siitä yksityiskohtaisesti, lähetämme sinulle näytteet mahdollisimman pian.
K: Mikä on MOQ?
V: Meillä on varastossa yli 80 väriä ja malleja, näihin esineisiin ei tarvita moqia, tilausmäärä on saatavana.
Räätälöityjen deisgnien ja värejen osalta MOQ on 300 metriä väriä kohti. Tai voimme keskustella joistakin kohteista.
K: Mikä on maksusi ehdot?
V: Maksut ovat T/T (30% talletus ennen tuotantoa ja 70% saldo ennen lähetystä)
K: WHTA on toimitusaika?
V: Toimitusaikamme on noin 15-25 päivää tilausmäärän ja esineiden mukaan.
Suositut Tagit: Anti Mildew Automotive Nahka kangas Vedenpitävä auto sisustus Verhoilu, Kiina anti Mildew Automotive Leather Kangas Vedenpitävä auto sisustus Verhoilu Materiaalin valmistajat, toimittajat, tehdas

