Tekniset tiedot
Korosta: Mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas, turvaistuimen mikrokuitu nahka
|
Nimi: |
Erinomainen laadukas mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas turvaistuimelle |
Väri: |
Rikas, voidaan räätälöidä |
|
Materiaalit: |
Mikrokuitu, PU, TPU |
Paksuus: |
1,2 mm |
|
Pakkaus: |
Vientitaso |
Markkinoida: |
Lähi -itä/Afrikka/Aasia/Etelä -Amerikka/Eurooppa/Pohjois -Amerikka |
|
Sovellus: |
Turvaistuin, pussit, kengät, sohva |
Charakistiikka: |
Naarmuuntunut, mukava, pehmeä, vedenpitävä, korkea lämpötilankestävyys |
|
Tyyli: |
Muodikas ja viileä |
Kuvaus
Erinomainen laadukas mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas turvaistuimelle
Erinomainen laadukas mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas turvaistuimelle
Autonahkallamme on erittäin erinomainen kulutuskestävyys, erinomainen ilman läpäisevyys, ikääntymisen estäminen, pehmeä ja mukava, vahva joustavuus ja nyt puolustama ympäristönsuojeluvaikutus.
Lisäksi mikrokuitu nahkatyyny on myös vedenpitävä, anti-fouling ja helppo puhdistaa, mikä voi tehokkaasti suojata istuinta ja pidentää sen käyttöikä.
Tuoteparametrit
| Pselostus | Arvo |
| Nimi | Erinomainen laadukas mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas turvaistuimelle |
| Kangas/rakenne | Mikrokuitu, PU, TPU |
| Pehmeys/joustavuus | Hyvä |
| Paksuus | 1,2 mm |
| Väri | Rikas |
| Kestävyys | Pitkä |
| Leveys | 1.4m |
| Paino | 500g/m2 |
| Käyttämällä etäisyyttä | turvaistuin, pussit, kengät, sohva |
Oikea tuotekuvat



Tuoteominaisuudet
1. Hyvä lämpötilankestävyys ja mekaaniset ominaisuudet
2. Hyvä iho tuntuu
3. Korkea hankausvastus, kyynelvoima, suuri vetolujuus.
4. Tuotannosta ei käytetä pilaantumista, ja ympäristösuorituskyky on parempi.
Paljon yksityiskohtia

Yrityksemme perustettiin vuonna 2017, yrityksemme on viety tuotteita yli 40 maahan, joten olemme varmoja, että voimme tarjota asiakkaillemme tyydyttäviä tuotteita ja palveluita.
Winiw nauttii hyvästä maineesta mikrokuidun nahkateollisuudessa ja omistaa itsensä tekniikan parantamiseen sekä uuteen tyylisuunnitteluun vastatakseen asiakkaiden erilaisiin tarpeisiin.



Faq
K: Kuinka saada näyte?
V: Ota yhteyttä mukautetulle palvelumme neuvoaksesi yksityiskohtapyyntösi, valmistamme sinulle ilmaisen näytteen. Ensimmäisen kerran yhteistyöhön postimaksu olisi asiakkaan tilillä. Kun olet tehnyt tilauksia, lähetämme ilmaisia näytteitä tilillemme.
K: Kuinka hallitset tuotteiden laatua?
V: Meillä on ammattimainen QC -tiimi jokaisessa vaiheessa, joka hallitsee tavaroiden laatua hyvin koko massatuotannon aikana lähetysaikaan asti. Lisäksi meillä on erittäin korkea vastuullinen työhenkilöstö. Voimme tehdä tarkastuspalvelun puolestasi.
Suositut Tagit: Erinomainen laadukas mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas turvaistuimelle, Kiina Erinomainen laadukas mikrokuitu nahkaverhoiluvinyylikangas turvaistuinten valmistajille, toimittajille, tehtaalle
